Nacházíte se zde: Úvod e-Shop Ořechová náplň Ořechová náplň na pečení, 1 000 g

Ořechová náplň na pečení, 1 000 g

  • Give it 5 stars
  • Give it 4 stars
  • Give it 3 stars
  • Give it 2 stars
  • Give it 1 stars
50% vlašsské jádro, 30% cukr moučka, 17% drcené piškoty, 3% vanilinový cukr Upozornění pro velkoodběratele : při odběru 50 kg a více, nabízíme množstevní slevy 10%, pro další informace a velkoobchodní ceník nás prosím kontaktujte na info@mcfood.cz Více
98 Kč včetně DPH

Skladem

Alternativy

25 Kč
včetně DPH
49 Kč
včetně DPH

Popis

Ořechovou náplní vás chceme oslovit jako hotovým výrobkem, tedy hotovou směsí mletých vlašských ořechů a jiných ingrediencí, který sebou nese úsporu  drahocenného času, proto bychom vám rádi představili  náš výrobek, který jsme důkladně otestovali a shodli se na vyjímečné chuti. Usnadnění práce našim zákazníkům vytváříme spojitost , která se projevuje  jednorázovou  i   dlouhodobou spolupráci.  Připravili jsme proto pro vás nabídku, která v sobě nese více cest, jedna tvoří důležitost ve škále živin pro lidský organizmus a druhá využití v domácnosti při pečení ve výjimečných příležitostech, rodinných oslavách, svatbách apod. a taky  pro industriální subjekty v oblasti pekárenství a cukrářství, proto se s vámi rádi sejdeme na společné cestě, která spojí výjimečnost s pozitivním účinkem a můžeme se tak vzájemně  podporovat, ale i přinášet radost z dobře odvedené práce směrem k domácnostem či zákazníkům.

Po zakoupení našeho výrobku už stačí jen pár minut k dokonání zcela hotového výrobku a zjištění dokonalosti chuti ořechové náplně. Pro inspiraci jsme pro vás  na obalu výrobku připravili dodatek náš tip k ještě širšímu spektru chuti a to přidáním dvou ingrediencí – rumu a marmelády, které vážou spojení dokonalého požitku při konzumaci i pro ty nejnáročnější konzumenty.

Parametry

Tuky 32.6700 g
Nasycené mastné kyseliny 3.7200 g
Sacharidy 43.5300 g
Cukry 39.1700 g
Vláknina 3.3500 g
Bílkoviny 7.8500 g
Sůl 0.0150 g
Celkem kJ na 100 g 1993 kJ
Celkem kcal na 100 g 475 kcal
Skvělé ceny

Skvělé ceny

Výhodná cena ořechů za bezkonkurenční ceny.

Jedinečné stroje

Jedinečné stroje

Unikátní stroje na ořechy, ovoce a zeleninu.

Levná doprava

Levná doprava

Nabízíme výhodné ceny přepravy již od 59 Kč.

Doprava zdarma

Doprava zdarma

Při nákupu potravinových produktú nad 5 000 Kč je doprava zdarma. Při nákupu strojů nad 8 000 Kč doprava zdarma.

Nahoru