Nacházíte se zde: Úvod e-Shop Čaje Gunpowder - zelený čaj sypaný, balení 250g

Novinka

Gunpowder - zelený čaj sypaný, balení 250g

Zelený čaj sypaný Gunpowder je 100% lehké chuťi, V zemích hlavní produkce se říká, kdo pije tento čaj bude dlouho živ a zdráv. Tento druh zeleného čaje neobsahuje žádné kalorie. Země původu: Čína, roste v nadmořské výšce 400-850m. Pití tohoto čaje se nedoporučuje dětem do věku 12-ti let Více

Skladem

115 Kč včetně DPH

Popis - Gunpowder - zelený čaj sypaný, balení 250gGunpowder ( střelný prach ) populární čaj známý také jako zhuchá, pochází ze Zhejiangu, ale je rozšířen pěstováním po celé Číně. Studie tomuto čaji přisuzují nemalou škálu blahodárných účinků působících na naše tělo častým užíváním.Každý listový čaj můžeme připravit na více způsobů, nejvíce a všeobecným pravidlem je zalévání převařenou vodou, která se doporučuje odstavením vychladit na 60-80 stupňů C.( necháme luhovat 2-3 minuty ) ve více stupních se vylučují třísloviny, které mají v důsledku nahořklou chuť. Abychom dosáhli maximální optimalizace chuti, zmíněná doporučená teplota je v praxi letitého užívání doporučeným výsledným stupněm, kdy se vonné a chuťové složky uvolní akorát. Listové zelené čaje lze zalévat vícekrát, pro další nálevy můžeme teplotu vody vždy mírně zvyšovat.

Podložené studie z roku 2006 poukazují na fakt, že pokud je vypito denně pět šálků zeleného čaje, spálí tělo navíc o 70-80% kalorií a jistý Dr. Nichoůas Perricone zabývající se výzkumem zveřejnil, že pokud se pije tento čaj namísto kávy, výrazně se během 10-ti týdnů zhubne.Užíváním můžeme taky zmínit zlepšení stavu kardiovaskulárního systému, včetně prevence spojování krevních destiček a prevenci zvyšování hodnoty cholesterolu, od toho lze očekávat, že pití tohoto nápoje se bude částečně podílet na prodloužení života, kde právě kardiovaskulární choroby a rakovina jsou dvě celosvětově nejčastější příčiny předčasného úmrtí. K výhodám pití čaje nesporně také patří snížení LDL (špatný cholesterol ), zvýšení oxidace tuků ( pomáhá tělu využít tuk jako zdroj energie ) a podporuje látkovou výměnu, podpora močení a snížení nechuti k jídlu.

Studie jsou publikované  v magazinu Journal of the American Medical z r. 2006 ( výzkum Yaelovy univerzity )

Hodnocení

Pro hodnocení produktu musíte být přihášen/a

Skvělé ceny

Skvělé ceny

Výhodná cena ořechů za bezkonkurenční ceny.
Jedinečné stroje

Jedinečné stroje

Unikátní stroje na ořechy, ovoce a zeleninu.
Levná doprava

Levná doprava

Nabízíme výhodné ceny přepravy..
Doprava zdarma

Doprava zdarma

Při nákupu potravinových produktú nad 5 000 Kč je doprava zdarma. Při nákupu strojů nad 8 000 Kč doprava zdarma.
Nahoru